O nas Zapoznaj się z naszą ofertą Inne Dane teleadresowe firmy
 

Nasza Oferta:


Ogrodzenia z kamienia naturalnego:

Inwestycja jaką jest ogrodzenie z kamienia , to nie inwestycja na poziomie wykonania ogrodzenia np. siatka. Jest to inwestycja kosztowna. Musi być trwała, estetycznie i solidnie wykonana, oraz służyć wiele lat.

Nasze ogrodzenia wykonane są metodą tradycyjną. Każdy kamień jest ręcznie ciosany, począwszy od kamieni użytych do budowy muru, słupków czy daszków,którym (na życzenie klienta) są przykryte.
Nie stosujemy żadnej obróbki mechanicznej (np. cięcie szlifierką), ponieważ zakłóca to efekt naturalności wyrobu.
Ogrodzeni jest murowane i zbrojone na uprzednio wykonanym fundamencie. Stosujemy taką technikę od 10 lat. Pozwala to nam zagwarantować najwyższą jakość i trwałość względem ogrodzeń oklejanych.


Elewacje z kamienia naturalnego:

Zdobienie elewacji kamieniem naturalnym ma na celu poprawienie wizerunku całego budynku.
Dobrze nadaje się do tego piaskowiec, dolomit, wapień oraz wszelkiego rodzaju łupki.
Przy wyborze materiału trzeba zwrócić uwagę na to, jakiego koloru będzie elewacja, jak również z czego zrobione będzie ogrodzenie.
Na życzenie Klienta spoiny wypełniamy fugą specjalnie do tego przygotowaną.

Kamienie naturalne jak wiadomo są jednym z najtrwalszych materiałów budowlanych, więc nie straszny im upływ czasu.


Projekty indywidualne, zdobienia:

Budowa ogrodzenia czy elewacji z kamienia naturalnego to prosta sprawa.
Często nasi Klienci zlecają nam wykonanie zdobień w środku mieszkania, budynków biurowych jak również restauracji czy recepcji hoteli (dekoracja ścian, budowa kominków lub jego imitacje itp.).

Spotykamy się również z taką sytuacją, kiedy nasz Klient zleca nam nietypowe zadania (np. Kapliczka M.B. Loretańskiej-Aeroklub Krakowski, Pobiednik Wlk.). Takie sytuacje nas nie przerażają.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Jego oczekiwania. Pomagamy w projektowaniu, doborze materiału i zajmujemy się realizacją tak, by efekt końcowy spełniał oczekiwania naszego Klienta.


Grile, Altanki, Murki:

Kamień jest materiałem twardym, a zarazem bardzo plastycznym. Często nasi Klienci, przy okazji budowy ogrodzenia zlecają nam ozdobienie ogrodu.
Altanki z grilem (lub sam gril) podnoszą walory estetyczne ogrodu, nie wspominając już o tarasach czy schodkach. Ciekawy efekt dają też murki czy studnie wykończone kamieniem.
By zachować harmonię stosujemy ten sam kolor lub w zbliżonym odcieniu.

Prace nasze można nazwać rękodziełem, ponieważ proces przygotowania jak i ułożenie jest ręczny co sprawia, że zawsze jest trochę inny od poprzedniego.


Wykończenia wnętrz :

Nie ograniczamy się tylko do ogrodzeń czy elewacji.
Zajmujemy się również wykańczaniem wnętrz: gładzie, ścianki działowe, sufity podwieszane,panele podłogowe, flizowanie, montaż drzwi itp.Powyższe zdjęcia przedstawiają tylko najbardziej popularne rozwiązania.
Jesteśmy na rynku od 10 lat. Trudno jest nam przedstawić wszystkie nasze prace

Ogrodzenia z kamienia, elewacje z kamienia, grille, altanki, tarasy, posadzki, schody, zdobienia wnętrz, prace nietypowe